O firmie


Nasza firma powstała w 2003 roku. Firma mieści się w Bydlinie, prowadzona jest przez Grzegorza Matyjaszczyka. Z pasją i zaangażowaniem oraz dzięki nowoczesnym sposobom zarządzania stajemy się liderem w zakresie skupu, przetwórstwa i mrożenia ryb. Od początku swojej działalności zakład dokonał wielu modernizacji i rozbudowy w kierunku usprawnienia i zagwarantowania wysokiej jakości produkcji.

Nasza flota


W swojej flocie morskiej posiadamy 6 kutrów rybackich oraz łodzi o dużej dzielności morskiej ( połowy roczne około 1 000 ton dorsza, 1 200 ton flądry). Załogi to bardzo doświadczeni rybacy, kapitanowie oraz inni członkowie załóg, którzy dbają o najwyższą jakość poławianych ryb trafiających do naszego zakładu przetwórczego.

Zakład przetwórczy


Zakład przetwórczy wyposażony jest w nowoczesną linię produkcyjną, dzięki czemu każdy klient może wpływać na rodzaj obróbki według własnych preferencji, zarówno jeśli chodzi o produkty świeże jak i mrożone. Jesteśmy wyposażeni w bader 189, oraz preferujemy cięcie ręczne przez wykfalikowanym pracowników ( co daje lepszą jakość produkcji). Nasze towary dostarczamy własnym transportem na terenie całej Europy, dzięki czemu jest zawsze świeży i na czas. Nasze produkty (dorsz bałtycki, flądra, dorsz czarny, atlantyk, pstrąg, łosoś, plamiak, zębacz, karmazyn )od połowu do finalnego odbiorcy są przechowywane w warunkach chłodniczych ( od -5°C do -30°C). Gotowe produkty transportujemy do każdego zakątka Europy.

Wysoka jakość


Wszystkie nasze produkty wytwarzane są zgodnie z systemem HACCP, który zapobiega lub pozwala w porę zidentyfikować zagrożenia biologiczne, chemiczne oraz fizyczne występujące podczas produkcji żywności oraz umożliwia stały nadzór nad najważniejszymi momentami procesu technologicznego. Duża powierzchnia naszego zakładu oraz wykwalifikowana załoga pozwala na szybki i efektywny przerób masy towarowej dbając o jak najlepszą jakość gotowego produktu. Naszą podstawową działalnością jest sprzedaż ryb świeżych w całości oraz filetów rybnych, podział fileta na polędwica, brzuch, ogon. Posiadamy zezwolenie za sprzedaż na terenie Unii Europejskiej NR PL22121836WE